PRVÉ INFO

Milí priatelia, 

Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove sa uskutoční v lete 2018. Oficiálna príprava sa spustí v septembri 2017.

Za prípravu podujatia je zodpovedná Rada KBS pre mládež a univerzity (ktorá spravuje i túto webstránku). Všetky informácie o tomto podujatí nájdete na tejto stránke.

Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove nadväzuje na Národné stretnutie mládeže R13, ktoré sa konalo v roku 2013 v Ružomberku, a na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade (v roku 2015). Prvé podujatie bola alternatíva pre tých, ktorí nemohli vycestovať na Svetové dni mládeže do Ria de Janeira. Na druhom podujatí sa oficiálne začali mladí pripravovať na Svetové dni mládeže v Krakove (2016).

Po dohode s našimi otcami biskupmi sme sa rozhodli, že akcie v podobných rozmeroch budeme pre vás organizovať nielen počas Svetových dní mládeže, ale aj samostatne. P18 otvorí príprav na Svetové dni mládeže v Paname.

Na všetky vaše otázky radi odpovieme, môžete sa na nás obracať na adrese: Rada KBS pre mládež a univerzity, Kapitulská 11, P.O.Box 113,  814 99 Bratislava 1 alebo e-mailom: mladez@kbs.sk. Médiá sa môžu ozvať na adresu: lipiak@kbs.sk.

Rada pre mládež a univerzity KBS

Zažili sme :)

Súhrn

Mons. Damian Muskus OFM

Hymna P15

P15 Promo

Logo P15

viac na našom kanáli